New Baby Luxusní hnízdečko s polštářkem a peřinkou Srdíčko šedé

TOP 40 v kategórii Príslušenstvo k postieľkam

New Baby Luxusní hnízdečko s polštářkem a peřinkou Srdíčko šedé

Luxusné hniezdočko s vankúšikom a perinkou New Baby z Minky Srdiečko sivé, originál od NEW BABY. Luxusné hniezdočko s perinkou pre bábätká New Baby Srdiečko. Hniezdočko je...
Garantovaný nákup z Baby-babätko.sk

Na sklade • 1 variant3,4 €91 % • 3 612×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,69 €2 171×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,19 €Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček4,9 €84 % • 2 061×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,49 €98 % • 42 511×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,3 €684×Ďalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,1 €93 % • 20 439×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,8 €93 % • 580×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €94 % • 800×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €98 % • 1 911×Ďalšie informácie

Druh
hniezdočko

• , zakúpené v Mimulo.sk

- sortiment dosť veľký a vybrala som si produkt New Baby Luxusní hnízdečko s polštářkem a peřinkou Srdíčko šedé
    pred nákupom som si čítala recenzie a bola som dosť prekvapená, že bolo dosť negatívnych ja sama za seba môžem povedať, že som bola spokojná s dodaním (samozrejme bolo trošku omeškané, keďže to bolo objednané v období pred sviatkami a obchod nato aj upozorňoval) hniezdočko prišlo kvalita super a produkt sa úplne zhodoval s obrázkom na webe, je krásne, ja osobne som bola spokojná a aj odpoveď na mail s dotazom, ktorý som mala dorazil dosť rýchlo

kvalitné, mäkučké, spokojnosť

• Materiál, vankúšik s dekou, kvalita a cena

Krásne hniezdočko, výborne na dotyk, úžasný vankúšik aj s dečkou. Kvalita látky je super. Chýba už len malý človiečik :-)

Druh
hniezdočko

• Luxusné hniezdočko s perinkou pre bábätká New Baby Srdiečko. Hniezdočko je praktický vynikajúci pomocník v prvých mesiacoch života dieťaťa. Hniezdočko je obojstranné, môže sa používať z vonkajšej aj vnútornej strany. Hniezdočko má praktickú šnúrku, s ktorou možno upravovať veľkosť, môže sa viac stiahnuť alebo úplne uvoľniť. Hniezdočko je vyrobené z dvoch typov tkanín, prvá je veľmi mäkká a na dotyk príjemná, hebká Minky látka s výstupkami pre stimuláciu senzomotoriky a druhá je 100% bavlna. Súčasťou hniezdočka je vankúšik v tvare srdca a perinka zdobená srdiečkom. Hniezdočko má mnoho využití napríklad v postieľke, v kočíku, na pohovke i na zemi. Rozmery: cca 55x75 cm, vnútorné rozmery: cca 35x59 cm. Perinka: Rozmery: 65x47 cm. Zloženie: jedna strana 100% bavlna, druhá strana Minky 100% polyester, výplň: antialergické vlákno.
  • Kolekcia: New Baby Bodky

Pre všetkých. 100% bavlna, 100% polyester, antialergické vlákno

EAN: 8596164044049

Nákupom u nás (shoppredeti.sk) podporujete vzdelávanie detí a vznik e-learningových učebníc na e-ucebnice.sk.

kvalitné, mäkučké, spokojnosť

• Materiál, vankúšik s dekou, kvalita a cena

• , zakúpené v Perinbaba.sk

• Krásne hniezdo, som veľmi spokojná skvalitou aj cenou